Aktualizacja Firmware Helix® 3.70 Już Dostępna!

Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj dostępna jest 18 bezpłatna wersja firmware Helix® 3.70 dla urządzeń z rodziny Helix i HX®. Ta ekscytująca aktualizacja znacznie poszerza możliwości naszych urządzeń, oferując użytkownikom dostęp do jeszcze większej liczby symulacji i efektów.

Co Nowego?

  • Nowe Wzmacniacze Gitarowe: W tej aktualizacji znajdziesz 8 nowych wzmacniaczy gitarowych, które dodają do Twojego arsenalu brzmieniowego jeszcze więcej wszechstronności.
  • Nowe Kolumny Gitarowe: Dodaliśmy 7 nowych kolumn gitarowych, poszerzając paletę dostępnych symulacji kolumn.
  • Nowe Wzmacniacze Basowe i Kolumny: Dla miłośników niskich tonów mamy 2 nowe wzmacniacze basowe oraz 2 nowe kolumny basowe.
  • Nowe Efekty: Wzbogaciliśmy naszą ofertę o 5 nowych efektów, zwiększając liczbę dostępnych efektów do imponujących 194 modeli.

Rozszerzenie Biblioteki Brzmień

Od premiery oryginalnego urządzenia użytkownicy zyskali dostęp do 60 wzmacniaczy, 53 kolumn i 194 efektów – znacznie więcej niż oferowano na początku. To wszystko dostępne jest teraz w Twoim Helix lub HX®.

Łatwa Aktualizacja

Aktualizacja jest bezpłatna i łatwa do przeprowadzenia. Zachęcamy wszystkich użytkowników do skorzystania z tej możliwości, aby cieszyć się najnowszymi osiągnięciami technologii modelowania dźwięku.

Post Author: Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *