Black Week 2021

Black Friday oraz Cyber Monday coraz bliżej, a w naszym sklepie muzycznym już czynimy przygotowania. Tak by każdy tego dnia był zadowolony z wizyty na naszej stronie. Dlatego aby każdy zdążył skorzystać z naszych promocji organizujemy w Music Store Black Week 2021! Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty już niedługo!

Black Week 2021

Nie tylko w tym konkretnym dniu (Black Friday czy trochę mniej popularny Cyber Monday) możesz kupić swój wymarzony sprzęt za „grosze”. Na sklepmuzyczny.pl postanowiliśmy wydłużyć wielkie święto promocji i wyprzedaży, tak aby każdy muzyk zdążył z niego skorzystać – także przygotuj się i bądź czujny. Okres promocyjny będzie u nas trwał cały tydzień, a nawet 1 dzień dłużej. Bo aż od 22 do 29 listopada.

Możesz w te dni zrobić sobie lub swoim bliskim prawdziwy prezent. Jest to również świetna okazja aby wspomóc Świętego Mikołaja w kompletowaniu świątecznych prezentów;) Aby ułatwić Ci jeszcze bardziej skorzystanie z tej wyjątkowej promocji, dajemy Ci możliwość zaplanowania „listy zakupów”.

Już 11 listopada ujawnimy listę produktów, które w tym roku obejmie Black Weekowa przecena! Nie chcesz przegapić tej daty? Zapisz się na nasz newsletter, a wszelkie informacje o promocjach otrzymasz jako pierwszy/a.

Unikniesz tym samym gorączkowych poszukiwań najlepszej oferty, a Twoje zakupy będą przemyślane, satysfakcjonujące i przyjemne. Black Week 2021 jest szansą dla Ciebie!

Post Author: Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *